0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Шумски Сцени Сцена-А-Рама Зимски Ефекти Акцент Комплет Лепила

Шумски Сцени Сцена-А-Рама Зимски Ефекти Акцент Комплет Лепила

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Подобрете ја диорамата или дисплејот со ладни, снежни или ледени детали како што се наноси од снег, лесни снежни прашини и мразулци со залихите во овој комплет. Содржи ефекти на мраз, снегулки, снежна основа, четка од пена, просејувач, стап за мешање, хартија за ослободување и лесни за следење упатства. Нетоксични. Лесно за нанесување. Силна врска.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.