0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Вог Крем Теал ХХХ

Вог Крем Теал ХХХ

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Колекцијата На Килими Вог дава кул атмосфера на апстрактна уметност на декор на собата. Сонливите слики изложени во овие килими се вкусно украсени во привлечен приказ на модерни нијанси. Вог е направен со користење на меки, синтетички предива за утешно чувство под нозете и стилизирани за да се препуштат на современите преференции на декор. Вог Крем / Теал ХХХ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.