0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Contact® Пакет За Креативно Покривање На Лепило

Contact® Пакет За Креативно Покривање На Лепило

DEN 276.32
Достапно е за нарачката

Од стоката

Осигурајте се дека вашите декоративни потреби се покриени, Со Конактична Полка Сина Креативна Покривка. Оваа самолеплива обвивка е идеална за додавање малку живот во вашиот дом или прикривање на досадни, оштетени или непривлечни површини со нешто малку посветло и повкусно. Со сина шема со точки, оваа обвивка прави одличен додаток во детските соби, просторијата за рекреација, па дури и во кујнските шкафови за посвеж изглед. Лепилото на база на вода гарантира дека оваа обвивка нема да остави остатоци и лесно се отстранува и наменува. Плескајте некој стил на маси, ѕидови, полици и многу повеќе со Конактна Полка Сина Креативна Обвивка. 18 "х 24' (45,72 см х 7,32 м) ролна самолеплива обвивка. Одлично за рестилизирање на вашиот дом или покривање на оштетени и непривлечни површини. Лепилото на база на вода нема да остави остатоци и го олеснува репозиционирањето. Светла, шарена и забавна шема со сини точки. Мрежа шема на обратна прави сечење на големина лесно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.