0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Флеш Мебел Каи Без Грб Метална Трпезариска Столица, Портокалова, Комплет од 4

Флеш Мебел Каи Без Грб Метална Трпезариска Столица, Портокалова, Комплет од 4

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Лесното чистење ја прави оваа стандардна столица со висина идеална за седишта во пауза и ручек. Живописната Портокалова Завршница додава убава боја. 1 Инч Дебела Железна Рамка за издржливост. Не Е Потребно Склопување за брзо поставување и симнување. Фиксните Гумени Подни Лизгалки спречуваат оштетување на тврдите подни површини. Флеш Мебел Каи 18" Маса Висина Столче, Редење Без Грб Метал Затворен Трпезарија Столче, Комерцијални Одделение Ресторан Столче Во Портокал-Во собата на 4. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 15,75"W x 15,75" D x 18 "H; Големина На Седиштето : 12 "W x 12"d x 18" H. 1 Инч Дебела Железна Рамка за издржливост. Живописната Портокалова Завршница додава убава боја. Стилска столица за јадење идеална за модерни, излитени шик, крајбрежни или индустриски дизајни. Живописната Портокалова Завршница додава убава боја. Без разлика дали го опремувате вашиот дом или бизнис, квалитетен производ е број еден на вашата листа што мора да ја имате. Не Е Потребно Склопување за брзо поставување и симнување. Лесен и Нареден До 10 Висок За рутинско одржување, складирање или транспорт на подот. 1 Инч Дебела Железна Рамка за издржливост. Ниско Одржување, лесно исчистено со вода проследено со сува крпа. Не Е Потребно Склопување за брзо поставување и симнување. Флеш Мебел Каи 18" Маса Висина Столче, Редење Без Грб Метал Затворен Трпезарија Столче, Комерцијални Одделение Ресторан Столче Во Портокал-Во собата на 4. Комплет од 4 Заштеда На Простор 18 Инчен Внатрешен Столче За јадење за домашна или деловна употреба. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 15,75"W x 15,75" D x 18 "H; Големина На Седиштето : 12" W x 12 "d x 18" H. Стилска столица за јадење идеална за модерни, излитени шик, крајбрежни или индустриски дизајни. Заварената Конструкција и Потпирачот За Седишта дава трајна сила. Флеш Мебел Каи 18" Маса Висина Столче, Редење Без Грб Метал Затворен Трпезарија Столче, Комерцијални Одделение Ресторан Столче Во Портокал-Во собата на 4.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.