0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Оуојолт Наградуван Аква Витае Тркалезни Мартини Очила

Оуојолт Наградуван Аква Витае Тркалезни Мартини Очила

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Добитник На Наградата џојолт Аква Витае Триаголник Мартини Очила 7.2 мл (Сет од 2) Чаши За Пиење. Нашиот уникатен дизајн надвор од основата е усвоен во нашата колекција Аква Витае. Колекцијата доаѓа во четири различни форми. Овој сет на триаголни чаши мартини, се 7,2 флоз, со curономски закривен раб, чашите се лесни за држење и удобни за пиење. 100% Олово Слободен Кристал Мартини Очила. Комплет од 2 чаши мартини. Машина за миење садови безбедно, врвот решетката.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.