0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Солена Вода сандали Одoy Сонце-Сан Сурфер-Тан-Дете

Солена Вода сандали Одoy Сонце-Сан Сурфер-Тан-Дете

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Кожа. Синтетички ѓон. Петицата мери приближно 0,75 инчи. Платформа мерки околу 0.5 во. Водоотпорна сандала со кожен горен дел со искривени рабови и исечоци на срцето. Кожна постава што дише и подножје. Две затворачи на бравата. Солена Вода Сандали Одoy Сонце-Сан Сурфер-Тан-6 Дете.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.