0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Брзо Ослободување Песна Видов Прстиња, Две-Пакет

Брзо Ослободување Песна Видов Прстиња, Две-Пакет

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Се сеќавате кога водечката шина на вашата пруга цврсто се држеше за вашето работно парче? Чувајте ја вашата пила на прав и тесен со овој две пакет На Вен Песна Видов Прстиња. Едноставно лизнете го крајот на ф-стегачот во отворот за совпаѓање на патеката за да спречите лизгање и лизгање за време на операциите на пила. Пространото грло се вклопува на работните парчиња со дебелина до 6 инчи. Двете стеги имаат копчиња за брзо ослободување за лесно одвојување и инсталирање. Нашите лесни за употреба рачки за стискање го максимизираат стисокот на стегите, овозможувајќи поставување и дефект на една рака. И иако овие стеги беа дизајнирани имајќи ги предвид водечките шини За Пила Вен, нивното универзално вклопување е компатибилно со поголемиот дел од патеките за пила на пазарот (.45 од .195 инчен бар). Се сеќавате кога ќе може да се кандидира на вашата песна видов безбедно и прецизно? Се сеќаваш на вен. Вклучува две 6-инчен Ф-прстиња со.45 од .195 инчни шипки и грло од 2,3 инчи. Копчињата за брзо ослободување овозможуваат лесна инсталација и отстранување. Активирачите за стискање помагаат да се обезбеди максимална безбедност и поддршка за време на работата. Компатибилен со Сите Вен Песна Видов Системи. Универзалниот дизајн одговара на поголемиот дел од пилите на патеката на пазарот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.