0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хадсон Бебе Новороденче Момче Руно Комбинезони, Комбинезони и Костими за Играње 2pk, Божиќно Куче, 12-Месеци

Хадсон Бебе Новороденче Момче Руно Комбинезони, Комбинезони и Костими за Играње 2pk, Божиќно Куче, 12-Месеци

DEN 320.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Бебешките комбинезони хадсон се совршени за студени дневни излегувања! Нашите комбинезони со патент доаѓаат со прикачена хауба за да го одржат бебето топло и цврсто. Ребрестите манжетни се протегаат за да помогнат да останат на рацете и глуждовите на бебето. Тие вклучуваат симпатичен џеб за да ги задржите рацете на малиот дополнително топло! Со прилепувања на меѓуножјето и нозете и патентот на градите, овие костуми прават без врева, лесно искуство со облекување за да излезете надвор!. Хадсон Бебе Новороденче Момче Руно Комбинезони, Комбинезони и Костими за Играње 2pk, Божиќното Куче е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Бебето Хадсон нуди најширок асортиман Во Божиќна облека, Божиќни облеки и џемпери, Божиќни Пижами, Божиќни ќебиња и ќебиња за фрлање И Божиќни чорапи. Нашиот огромен асортиман на производи за бебиња, мали деца и деца создава одлични полначи за чорапи за целото семејство. Комплетот вклучува координативни комбинезони со качулка, синдикални костуми, комбинезони. Направено со 100% полиестер. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.