0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Адтек Машки 15 Вистинско Дрво Полно Зрно Змија Чизми За Работа

Адтек Машки 15 Вистинско Дрво Полно Зрно Змија Чизми За Работа

DEN 431.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Оваа 100% Змиска И Водоотпорна Чизма ви овозможува удобно да уживате во одличното отворено без да се грижите за отровните вајпери. Одликувајќи се со кожа со полно зрно, Realtree ® Camo, внатрешен патент за лесно вклучување и исклучување, camo EVA midsole и агресивен гумен надворешен ѓон, оваа чизма обезбедува врвна заштита од каснување од змија, како и извонредна флексибилност! Кожа Со Полно Зрно. Realtree_ Camo. Водоотпорна Мембрана. Камо ЕВА Мидсол. Агресивен Гумен Надворешен Ѓон. Заштита Од Каснување Од Змија. Внатре Патент За Лесно Вклучување И Исклучување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.