0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
14к Бело Злато Женски 20 Дијамант Сече Круг Пченица Синџир Ѓердан

14к Бело Злато Женски 20 Дијамант Сече Круг Пченица Синџир Ѓердан

DEN 623.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

14к Бело Злато Женски 20 " 0,85 мм Дијамант Сече Круг Пченица Синџир Ѓердан со 020 Мерач и Јастог заклучување. Овој високо полиран синџир на пченица исечен со дијаманти зрачи со брилијантен сјај што ќе ги остави запрепастените гледачи да погледнат втор поглед. Моќно парче ситно изработен накит, овој синџир ОД 14К ја комплиментира секоја облека; неговиот уникатен ткаен и плетен дизајн е задолжителен за оние кои сакаат да се истакнат. 100% Гарантирано Задоволство. Ако има некаков проблем со вашата ставка, можете да ја вратите без никакви проблеми. Вешто Произведени. Целиот декоративен процес е направен под микроскоп на нашите занаетчии и дизајнери од највисоко ниво. Висока Полска Завршница. Гарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Прави елегантен додаток на вашата колекција додатоци. Испорачано со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледате модерно. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 14 Каратно Злато (14К). Возрасни/ Тинејџерски Жени.Бело Злато.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.