0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Модвеј Шор Отворен Двор Алуминиумски Паб Поставен Во Сребрено Сива Боја

Модвеј Шор Отворен Двор Алуминиумски Паб Поставен Во Сребрено Сива Боја

DEN 9599.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Уживајте во вашиот двор или слободно време во дворот со Силниот И издржлив Комплет За Трпезариски Паб На Отворено На Брегот. Изработени со анодизирана четкана алуминиумска рамка, цврст потпирач за нозе и црни пластични капачиња за стапала без обележување, комплетот Паб За Двор на Брегот има сиви тонови со дрвени акценти на облогата за шик и минималистички изглед. Надворешниот Двор На Брегот Алуминиумски Комплет За Јадење ги надополнува вашите секојдневни собири со изглед и функционалност на која можете да се потпрете. ОСВЕЖУВАЊЕ НА ДВОРОТ-Ажурирајте го вашиот двор или трем со поканувачки модерен двор бар и паб. Без напор приспособете ги потребите на вашите гости додека создавате совршен амбиент за јадење во двор на отворено. ОТПОРЕН НА ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ - со модерен дизајн, овој комплет за пабови на отворено има пластични дрвени летви и издржливи анодизирани алуминиумски рамки кои се отпорни на вода и УВ за години надворешна употреба. МОДЕРЕН СТИЛ - обновување на палуби, дворови и базени, колекцијата На Брегот може да се пофали со чисти линии и елегантен профил. Пластичните облоги од дрво од зрно создаваат идеална маса за барови за вечера и забава. ЈАДЕЊЕ НА ОТВОРЕНО-Уживајте во вечерата под ѕвездите или сончев ручек на дворот со овој комплет за јадење на отворено. Сместувајќи до шест лица, комплетот за двор вклучува маса за висина на шипката и четири столици за шипки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.