0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Флувал Вода Полирање Рампа 104 105 204 205

Флувал Вода Полирање Рампа 104 105 204 205

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Подлошките за Полирање вода за флувал се уникатно дизајнирани да одговараат На Филтрите За Канистер За Флувал. Овие екстра дебели микро-фини полиестерски влошки ефикасно ги заробуваат микро честичките и остатоците додека водата минува низ нив. Подлошките за Полирање вода со флувал идеално се користат кога се појавува заматена вода или по одржување на резервоарот, и тие се вклопуваат во горната медиумска корпа на Вашиот Филтер Флувал 105/205. Флув Вода Полирање Рампа 104/105/204/205.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.