0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Горила Автомобилска 21681SD Брави На Тркала Со Мал Дијаметар

Горила Автомобилска 21681SD Брави На Тркала Со Мал Дијаметар

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Горила Автомобилската Индустрија носи комплетна линија на брави на тркалата со непрекинат квалитет и завршница контролирана низ секој чекор од производството за да испорача навртки и брави што ги надминуваат. Горилата има уникатни брави со надворешна безбедносна шема што го оневозможува отстранувањето без соодветниот клуч. Бравите се дизајнирани за ненадмината безбедност направена од стврднат челик и хромирана за трајна убавина. Карактеристики носи комплетна линија на брави на тркалата со непрекинат квалитет и завршна обработка контролирана преку секој чекор на производство за да испорача навртки и брави што ги надминуваат. Карактеристики уникатни брави со надворешна безбедносна шема што го оневозможува отстранувањето без соодветниот клуч. Бравите се дизајнирани за ненадмината безбедност направена од стврднат челик и хромирана за трајна убавина. Пакет од 4. Спецификации Големина На Конец : 1/2". - ШКУ : КСАО185050.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.