0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Сина Мерле Шелти во Кујната Кујна Пешкир

Сина Мерле Шелти во Кујната Кујна Пешкир

DEN 246.24
Достапно е за нарачката

Од стоката

Оваа Кујнска Крпа е од Колекцијата Богатства На Каролина Мајстор Куче Готвач. Откако пешкирот ќе се измие во вашата редовна машина за перење, пешкирот ќе биде кадифен, мек и многу помек на допир. Функционална уметност за вашата кујна која ќе трае и ќе го држи обликот на крпата. Стрижено полиестерско лице од микрофибер, се враќа на 100% памучни тери петелки . Кадифен велур кујнски пешкир е толку мек, толку кадифен, толку мазен вашите сетила ќе бидат преоптоварени. Оваа Кујнска Крпа е од Категоријата Производи На Кучиња На Каролин.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.