0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Џетсон Мотокикс Ховершоес

Џетсон Мотокикс Ховершоес

DEN 1599.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Дали сте доволно забавни за возење На Џетсон Мотокикс бидејќи ова е едно возење од кое сигурно ќе добиете удар? Со истата технологија за балансирање како и Ховербордите, Чевлите За Лебдење Џетсон Мотокикс се лесни за учење и одлични за возење; ќе се возите како професионалец за неколку минути благодарение на непреченото и одговорно возење, како и вклучувањето на бар за обука што го прави учењето На Мотокикс уште полесно. Џетсон Мотокикс доаѓаат со максимална брзина од 7 милји на час и опсег на батерии од 6 милји. Балансирајте и управувајте со наведнување напред или назад, и лесно свртете се потпирајќи се настрана додека возите. Возете ги на отворено или во затворени простории. Со вкупна вредност од само 12 килограми и долга 10 инчи, Можете да ги однесете Мотокиците насекаде. Не само што се доволно лесни за носење по 6 килограми, туку со вградените ремени за носење На Мотокикс можете да ги носите во едната рака. Лизгајте со нив, танцувајте со нив, само бидете сигурни дека ќе се забавувате со нив. Џетсон Мотокикс се препорачува на возраст од 13 и повеќе години. Џетсон Мотокикс. Максимална Брзина : до 7 милји на час. Максимален Опсег : до 6 Милји. Мотор : 2 х 250 - Вати Центар Мотор. Агол на качување : До 10 степени. 3.5" Тркала. Време на полнење : до 3 часа. Тежина на производот : по 6 килограми; вкупно 12 килограми. Собрана Тежина На Производот : 12 фунти. Ограничување на тежината : 220 фунти. Насочно Контролно Сопирање. Препорачана возраст : 13+.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.