0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Суета Фер Женско Тело Галење Целосна Покриеност Кабриолет Градник, Стил 75335

Суета Фер Женско Тело Галење Целосна Покриеност Кабриолет Градник, Стил 75335

DEN 271.04
Достапно е за нарачката

Од стоката

Венити фер градниците и гаќичките се дизајнирани да одговараат на потребите на секоја жена. Суета Фер Целосна Покриеност градникот За Галење На Телото Е дизајниран со мека ткаенина за истегнување за беспрекорен изглед под облеката. Телото галење целосна покриеност кабриолет градник обезбедува целодневна удобност и самодоверба. Лесно обложените чаши обезбедуваат форма и поддршка додека дизајнот со целосна покриеност ви ја дава скромноста што ја посакувате. Ремените за удобност што се прилагодуваат на грбот нудат 2-насочна конвертибилност за носење традиционален или вкрстен крст. Женски градник за долна жица. Цел ден удобност. Градник со целосна покриеност. Кука и затворање на очите. Мека растеглива ткаенина лесно се измазнува преку грбот. Мазен беспрекорен изглед под облеката. Лесно обложените чаши обезбедуваат супериорна удобност, скромност и форма. Лесно поместена. 2-насочни конвертибилни ремени. Удобна еластична под биста за супериорна поддршка. Не ѕиркаат под жица. Миење раце само. Увезени. Назад 78% Полиестер 22% Спандекс; Чаши 82% Најлон 18% Спандекс. Суета Фер Точка Бр.75335.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.