0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Класици За Удобност Модерни Сини Комплети Од Памучни Полиестерски Листови Со Цврст Принт, Близнак

Класици За Удобност Модерни Сини Комплети Од Памучни Полиестерски Листови Со Цврст Принт, Близнак

DEN 180.64
Достапно е за нарачката

Од стоката

Класици За удобност Модерни Сини Комплети Од Памучни Полиестерски Листови Со Цврст Принт, Близнак : Овој Комплет За Плетени Листови Од Памучна Мешавина Од Памук Ќе ве потсети на удобноста и мекоста на вашата омилена маичка. Боите со пердуви создаваат тонски изглед кој лесно се спојува со секој комплет постелнина. Вградениот чаршав одговара на душеци до 16". Достапен во цврсти тонови или модерни дизајни, Комплетот За Плетени Листови од Памучна Мешавина од Памук доаѓа во двојни, БЛИЗНАЦИ XL, целосни, кралица и кралски големини и може да се пере во машина за лесна нега. Комплетот близнаци Вклучува : 1 Рамен Лист (66"W x 96"L), 1 Вграден Лист (39"W x 76"L + 14"D), 1 Стандардна Навлака за Перници (20"W x 30"L). Комплетот близнак XL Вклучува : 1 Рамен Лист (66"W x 96"L), 1 Вграден Лист (39"W x 80"L + 14"D), 1 Стандардна Навлака за Перници (20"W x 30"L). Целосниот Сет Вклучува : 1 Рамен Лист (81"W x 96"L), 1 Вграден Лист (54"W x 76"L + 14"D), 2 Стандардни Навлаки за Перници (20"W x 30"L). Сетот на кралицата Вклучува : 1 Рамен Лист (90"W x 102"L), 1 Вграден Лист (60"W x 81"L + 14"D), 2 Стандардни Навлаки за Перници (20"W x 30"L). Кралскиот Сет Вклучува : 1 Рамен Лист (108"W x 102" L), 1 Вграден Лист (78"W x 81"L + 14"D), 2 Навлаки За Перници (20"W x 40"L). 50% Памук 50% Полиестерски Дрес Плетена Ткаенина. Цврст, Шеврон, Лента, Триаголник, Избрано Печатење. Вграден Лист Се Вклопува До 16" Душек. Машина За Перење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.