0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
ACDelco 15 - - - Професионална Долна Пластика A C Диск Појас Idler Макара Одговара изберете: 2011 - ФОРД F150, 2011 - ФОРД ФУЗИЈА

ACDelco 15 - - - Професионална Долна Пластика A C Диск Појас Idler Макара Одговара изберете: 2011 - ФОРД F150, 2011 - ФОРД ФУЗИЈА

DEN 303.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Големина : 69,85 мм х 17,463 мм х 7,9375 мм. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Компанијата не прифаќа компромиси кога се работи за квалитет, така што можете да бидете сигурни дека сите производи имаат само првокласен квалитет. Материјал : Пластика. Компанијата прави се за да обезбеди најдобри можни решенија за вашите потреби. Овие Професионални, премиум резервни компоненти за замена се произведени за да ги исполнат или надминат вашите очекувања за вклопување, форма и функција.7 Л 2007-2013 ЏИП ПАТРИОТ 4 Цил 2. Сите производи На ACDelco се направени со стручна нега и создадени од професионалци за да ги исполнат сите ваши барања. Дијаметар На Спојката : 69,85 мм. Со долгогодишно искуство во производството, ACDelco е името на кое можете да му верувате. Одговара Изберете : 2011-2016 ФОРД Ф150 8 Цил 5 Л 2011-2012 ФОРД ФУЗИЈА 4 Цил 2,5 Л 2009-2012 ДОЏ РАМ 1500 8 Цил 5,7 Л 2000-2003,2007-2011 ФОРД ФОКУС 4 Цил 2 Л 2001-2010 КРАЈСЛЕР ТАУН И КАНТРИ 2001-2007,2009-2010 доџ гранд КАРАВАН 1999-2004 ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ 6 цил 4 Л 2003-2006 ЏИП ВРАНГЛЕР / ТЈ 2011-2012 Крајслер 200 4 ЦИЛ 2.5 л 2011-2016 Форд Мустангот 8 ЦИЛ 5 Л 2008-2011 Форд Ренџер 4 Цил 2. Произведени за да ги исполнат очекувањата за вклопување, форма и функција. Кога станува збор за замена на компонентите за греење и ладење, ACDelco нуди целосна линија На Професионални, премиум Резервни Делови за Климатизација.3 Л 2005-2006,2012 крајслер 300с 8 ЦИЛ 5.3 Л 2008-2012 ДОЏ Одмаздник 4 ЦИЛ 2. Acdelco Професионални A/C Погонски Ремен Лер Макари се компонентите што го насочуваат погонскиот ремен за да се приспособат на другите компоненти на моторниот простор и се идеални висококвалитетни замени за ВАШЕТО ГМ и не-гм возило. Професионалните Делови За Климатизација ACDelco одговараат на ВАШЕТО ГМ возило, како и на широк спектар на други возила на патот денес.4 Л 2007-2009 ХЈУНДАИ Санта Фе 6 ЦИЛ 3. Покрај тоа, ACDelco нуди И О-прстени, заптивки, прекинувачи, вентили и друг поврзан хардвер за да ја направи замената на дел едноставна и прецизна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.