0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ханес Женски Екосмарт Отворени Панталони За Дуксери Со Долна Нога

Ханес Женски Екосмарт Отворени Панталони За Дуксери Со Долна Нога

DEN 319.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ќе сакате да ги носите овие удобни потења секоја шанса што ќе ја добиете. На крајот на краиштата, тие доаѓаат во кадифено руно со мешавина од памук со средна тежина, кое е ниско-пилула, супер-меко и направено со до 5% полиестер од рециклирани пластични шишиња. Ханес Женски Екосмарт Отворени Панталони Со Руно Од Долната Нога. Средна тежина, 50% памук. 50% полиестерско руно, со до 5% направени од рециклирани пластични шишиња. Лесни рабови на ногата со отворено дно. Нема џебови. Рамен еластичен појас без врвка за влечење. Мека памучна мешавина од 7,5 мл обезбедува удобност во секоја клима. Ниска пилула ткаенина. Ознака-бесплатно за дополнителна удобност. 30 " инсем. Машинско перење ладно со слични бои. Само не-хлор белило кога е потребно. Падне сува ниска. Ниско железо ако е потребно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.