0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Денсо 477-Ц кондензатор Одговара избери: 1994-ХОНДА СПОГОДБА, 1997-АКУРА 3.0 КЛ

Денсо 477-Ц кондензатор Одговара избери: 1994-ХОНДА СПОГОДБА, 1997-АКУРА 3.0 КЛ

DEN 3652.16
Достапно е за нарачката

Од стоката

Денсо 477-0784 А/Ц Кондензатор Денсо 477-0784 А/Ц Кондензатор Тип На Производ : Авто Дел. Количина На Пакетот : 1. Димензии на пакетот : 11.176 cms (L) x 46.736 cms (W) x 70.104 cms (H). Земја На Потекло : Јапонија. Одговара Изберете : 1994-1997 ХОНДА СПОГОДБА 1997-1998 АКУРА 3.0 КЛ 1999 АКУРА 2.3 КЛ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.