0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ултра Про Покебол Палуба Заштитници Ракави Стандардна Големина

Ултра Про Покебол Палуба Заштитници Ракави Стандардна Големина

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Заштитете колекција со Овие Материјали Одг Картичка. Тие се направени од висококвалитетна пластика која спречува оштетување поради мешање и гребнатини. Овие ракави со покемонски картички имаат иконски дизајн на покебол на задната страна. Добивате 65 по пакет, што ви дава доволно за покривање на стандардна турнирска палуба плус пет резервни делови. Овој производ е направен Од Ултра ПРО, едно од најдоверливите имиња во заштитата на картичките. Одг Картичка Материјали Ѕиркаат Топката Картичка Ракави, 65-Брои : 4-Боја Печатени Стандардни Заштитници Палубата Со ултра про холограм квалитет печат. Продавници и ги штити картичките со стандардна големина. Карактеристики на иконите Покебол дизајн. Дизајниран специјално за играта со карти За тргување Со Одг.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.