0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Нова Стандардна Замена Предна Решетка, Одговара-Хјундаи Соната

Нова Стандардна Замена Предна Решетка, Одговара-Хјундаи Соната

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Нова Стандардна Замена Предна Решетка, Пушена, Модели Со Спортски Браник, Со Адаптивно Крстарење. Тој е Дизајниран да ја Замени Вашата Постоечка Решетка. Одговара На Вашата Соната Хјундаи 2018-2019 Година. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов Стандард Замена Предната Решетка, Одговара 2018-2019 Хјундаи Соната Пушеле, Модели Со Спортски Браник, Со Адаптивни Крстарење, Изработени Од АПС Термопластични . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 2018-2019 ХЈУНДАИ СОНАТА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.