0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Креј Фалсификувани Алуминиум РАБ CRURU 20x10. 5Х4. БРШ-ГНМТЛ, 2005УРУ655121Г70

Креј Фалсификувани Алуминиум РАБ CRURU 20x10. 5Х4. БРШ-ГНМТЛ, 2005УРУ655121Г70

DEN 5759.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

Тркалата за креј за Корвети се дизајнирани да го прифатат оригиналното капаче на логото на центарот на тркалата на опремата и да ги приспособат фабричките системи за следење на притисокот во гумите.ПРЕЦИЗНОСТ. Инженерите на креј ја земаат предвид влечканата опрема вообичаена за повеќето Корвети. Креј Тркала дизајнира и произведува сопствени тркала со високи перформанси исклучиво за да одговараат на возилата Со Корвета. Корветните Тркала со креј се синхронизирани со овој манифест за намалување на телесната тежина. Материјал : Фалсификуван Алуминиум. Сите Тркала На Креј се центрични, што гарантира дека тие се вклопуваат токму преку централната прирабница на роторот на сопирачката, така што тркалото е концентрично со лежиштата на тркалата за повистинито, подобро избалансирано склопување на тркалата/гумите и помазно возење. Дополнително, инженерите На Креј ги земаат предвид поврзаните концепти за поместување на тркалата и задниот простор. 5х4, 75 шема на завртки. Тркалата на креј се прецизно дизајнирани во секој детал. Како што се движи нагоре по кривата на изведба, од основната Корвета Купе и кабриолет до 427, З06 И врвот НА линијата ЗР1, зголемените перформанси може да се постигнат, делумно, преку херојските напори на инженерите На Корвета да ја намалат тежината. Нашите тркала се направени специјално за да одговараат На Корвети и само Корвети.Тркалата на креј се дизајнирани специјално и исклучиво за да одговараат на Корветата и да ја земат својата инспирација од корветатаxe2x80x99s уникатна, елегантна и аеродинамична поза. Креј нуди светотxe2x80 x99s најширок спектар на еднаш парче, влечкаат корвета специфични апликации тркало. Задниот простор мери колку тркалото добро навлегува во тркалото кон оската и е важно да се осигура дека нема пречки во заостанатите краци на суспензијата или други механички системи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.