0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Сончев Ден Пластичен Чаршав, во, 1ct

Сончев Ден Пластичен Чаршав, во, 1ct

DEN 3.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Поставете ја масата Со Пријателски Талент за Падови користејќи Го Нашиот Пластичен Чаршав За Сончев Ден! Овој пластичен капак од 84 на 54 инчи содржи Сончево, Рокс, Блер и Лавра и сигурно ќе изгледа како стајлин на роденденска забава Во Сончев Ден. Овој сончев Дневен чаршав е исто така водоотпорен, така што не мора да се грижите за излевање и други нереди што оставаат траги на врвот на вашата маса! Организирајте прекрасна забава за помалку пари со купување на остатокот од нашите достапни резерви за забави Во Сончев Ден. 1 Сончев Ден Пластичен Чаршав. Пластични Сончев Ден Покривка маса мерки 84 "х 54". Ја штити вашата маса од истурање и прстени за вода. Одлично За сончев ден тематска роденденска забава. Комбинирајте со повеќе сончеви дневни резерви за забави.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.