0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Салтон 16-Брзински Дигитален Рачен Миксер, Нерѓосувачки Челик

Салтон 16-Брзински Дигитален Рачен Миксер, Нерѓосувачки Челик

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Со моќен мотор од 200 вати, лцд-дисплеј и поставки со 16 брзини Дигиталниот Рачен Миксер Салтон може да се справи со речиси секоја задача за мешање; од месење тесто до камшикување белки од јајца. Удобна рачка со лесно достапни копчиња и удобна рамна пета за одмор на шалтер се завиткани во иновативен, елегантен дизајн. Куките за тесто и тепачите лесно се отстрануваат со копчето за исфрлање на рачката. Вклучува два хромирани тепачи и куки за тесто.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.