0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Комфорна Зона 1.500 Вати Вентилатор-Принуден Електричен Пренослив Грејач Со Прилагодлив Термостат, Вграден Сензор За Прегревање, Безбедносен Прекинувач За Превртув

Комфорна Зона 1.500 Вати Вентилатор-Принуден Електричен Пренослив Грејач Со Прилагодлив Термостат, Вграден Сензор За Прегревање,

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Безбедносен прекинувач за превртување. Ако планирате да останете само во вашиот работен простор или спална соба со часови истовремено, потребен ви е грејач за локализирана, лична употреба — оној што е сигурен, пренослив и енергетски ефикасен. Совршено е за долги работни и студиски часови. Да не зборуваме, со тоа ќе ја зголемите сметката за електрична енергија. Користењето на овој личен грејач нема да ја скрши или повреди вашата банка. Технологијата ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА удобно се загрева со 30% помалку енергија.Дали вашата соба или личен простор се чувствуваат малку ладно во последно време? Регулирањето и одржувањето на внатрешната температура на вашиот дом ви дава удобна, топла средина. Останете ладно тело со обликувана рачка. Безбедносен систем за заштита од прегревање. Ова ви овозможува да ја продолжите работата или лежерните активности без ладни услови. Но, затоплувањето на целата куќа е контраинтуитивно. Овој пренослив грејач е дизајниран со безбедносни карактеристики за да ви овозможи безгрижно искуство.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.