0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Лудиот Мојот Изглед Луди Светла Вистински Во Супер Спа Салон

Лудиот Мојот Изглед Луди Светла Вистински Во Супер Спа Салон

DEN 305.92
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ново-Лудо Мојот Изглед Луди Светла Вистински 5 во 1 Супер Спа Салон Меур нога спа и масажа за деца со каскадни водопад. Нова ставка со отворена кутија. Доаѓа во оригинално малопродажно пакување. Кутијата може да покаже абење. Меур акција и светла создава спа искуство дома. 3 забавни бои за лакови и украсни налепници за сопствен педикир дома. Идеален за возраст од 8+години. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.