0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Спидбол Ноќ Гло Фосфоресцентно Мастило За Печатење На Екран, оз. Сино

Спидбол Ноќ Гло Фосфоресцентно Мастило За Печатење На Екран, оз. Сино

DEN 319.52
Достапно е за нарачката

Од стоката

Може да изгледа како стандардно текстилно мастило преку ден; ноќе свети со фосфоресценција! Додадете дополнителна интрига и забава во торбите за торби, уметноста за носење и многу повеќе. Ноќното Гло мастило може да биде испечатено на екранот или четкано. Последователниот сјај трае до осум часа во мракот. На база на вода. Измијте-брзо кога ќе се постави топлина. Долготрајни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.