0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Кандо Џамбо Вејт Бар

Кандо Џамбо Вејт Бар

DEN 4799.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Кендо Со Кодирана Боја xc2 xae Jambo xc2 xae Wa TE xe2 x84 xa2 барови за вежбање доаѓаат во тегови кои се движат од 2,5 до 25 килограми. Кандо xc2 xae баровите се користат во лежечка, седечка или стоечка положба за да се зголеми силата и опсегот на движење. Исто така, користете за подобрување на издржливоста, рамнотежата и моторните вештини. Баровите се идеални за терапија, групни часови, аеробик, јога и Пилатес. Џамбоxc2xae Wa TExe2x84 xa2 баровите нудат поголеми тежини и имаат подлога од пена за удобно држење. Џамбо xc2 xae Wa TExe2 x84 xa2 Бар-5 фунти, жолта Кандо Џамбо Wate бар.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.