0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Предната Страна На Патниците Трепкач Сигнал Паркинг Светло Собранието, Одговара 2004-Шевролет Колорадо

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Предната Страна На Патниците Трепкач Сигнал Паркинг Светло Собранието, Одговара 2004-Шевролет

DEN 1834.72
Достапно е за нарачката

Од стоката

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка И Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Нов Сертифициран СТАНДАРД За Замена На ПАТНИЦИТЕ Пред Паркинг/Склоп На Сигнално Светло, Освен Екстремен Модел. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашиот Постоечки Сигнал/Парк Светлината Собранието. Тоа Одговара На Вашиот 2004-2012 Шевролет Колорадо. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов КАПА Сертифициран Стандарден Замена На Совозачот Страничен Трепкач/Собрание На Светло За Паркирање, Одговара На 2004-2012 Шевролет Колорадо Исклучува Екстремен Модел, Изработен од Пластика . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 2004-2012 ШЕВРОЛЕТ КОЛОРАДО 2004-2012 ГМЦ КАЊОН и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.