0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Амиско Робин Во. Вртливата Столица - Јаглен Сив Полиестер Црн Метал

Амиско Робин Во. Вртливата Столица - Јаглен Сив Полиестер Црн Метал

DEN 3025.44
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ако вашата домашна esетика може да се сумира со само еден збор, тоа ќе биде автентичност. Нека столицата инспирирана Од природата робин помогне да се создаде мирен амбиент по кој копнеете—оној што ќе направи да се чувствувате како дома. Боја : Јаглен Сив Полиестер / Црн Метал. Вклучени : 1 столче и хардвер. Вртлива столица од 360 степени без враќање на меморијата. Капацитет на тежина : Поддржува до 300 килограми. Производ изработен од супериорен Северноамерикански челик, обоен со облога во прав без олово и еколошки безбедна за завршница отпорна на гребење. Цврста целосно заварена метална конструкција за зголемена издржливост. Произведено Во Канада. 10 години ограничена станбена гаранција. Димензии : 28.875 во. H x 17 во. В х 17 во. Д. висина На Седиштето : 28.875 во. Тежина : 11 фунти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.