0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Впечатоци 800-Конец Брои Памук Сатен Јорган Покритие Во Собата

Впечатоци 800-Конец Брои Памук Сатен Јорган Покритие Во Собата

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Доживејте го мекото чувство на овој комплет за прекривка од 100 проценти памук 800 конец. Достапен во 8 цврсти бои, тој е мазен на допир и ќе ја надополни секоја спална соба. Овој елегантен комплет не само што привлекува внимание, туку е и погодно за перење во машина. Комплетот вклучува : една (1) навлака за јорган, две (2) шеми за перници. Број на нишки : 800. Детали за ткаенина : Ткаени. Тип на затворање : Копче. Стил : Цврст. Модел : Цврст.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.