0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Адирондак Васил Геометриска Област Килим, Сребрена Слонова Коска, 11' 15'

Адирондак Васил Геометриска Област Килим, Сребрена Слонова Коска, 11' 15'

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Заштедете Пари. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Големина : 11 'х 15'. Висина на купот : 0,5 инчи. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.