0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Долу Во Клучевите

Долу Во Клучевите

DEN 351.36
Достапно е за нарачката

Од стоката

Крис Белами, Во Живо, Долу Во Клучевите Со Клучните Играчи. ОВА Е ЦД што го снимив во живо од сцената кога настапував Во Флорида Кис. Се одликува Со Пол Случај На Случајот И Дејвидсон Бенд На Водечка Гитара, Кен Фредли на флегл хорн, турпет и перкусии,Црвениот Сејдман на виолина, Стив Веб на виолина, Кларенс Клемонс На Сакс и Крис Белами на leadам гитара и водечки вокал. Одлично се забавувавме правејќи ГО ОВА ЦД и тоа беше направено во текот на една сезона во зимските месеци. Намалувањата на ОВА ЦД се избор на дела за кои пријателите и јас мислевме дека имаат повеќе магични моменти што ги доживеавме како колеги играчи. Тоа беше одлично време и направивме одлична музика. Се надевам дека ќе уживате ВО ОВА ЦД. Има многу вкус На Флорида Кис и нејзините луѓе. Тоа е како мало музичко патување неколку години наназад, Долу Во Клучевите, Со Клучни Играчи. Крис Белами, Во Живо, Долу Во Клучевите Со Клучните Играчи. ОВА Е ЦД што го снимив во живо од сцената кога настапував Во Флорида Кис. Се одликува Со Пол Случај На Случајот И Дејвидсон Бенд На Водечка Гитара, Кен Фредли на флегл хорн, турпет и перкусии,Црвениот Сејдман на виолина, Стив Веб на виолина, Кларенс Клемонс На Сакс и Крис Белами на leadам гитара и водечки вокал. Одлично се забавувавме правејќи ГО ОВА ЦД и тоа беше направено во текот на една сезона во зимските месеци. Намалувањата на ОВА ЦД се избор на дела за кои пријателите и јас мислевме дека имаат повеќе магични моменти што ги доживеавме како колеги играчи. Тоа беше одлично време и направивме одлична музика. Се надевам дека ќе уживате ВО ОВА ЦД. Има многу вкус На Флорида Кис и тоа е луѓе. Тоа е како мало музичко патување неколку години наназад, Долу Во Клучевите, Со Клучни Играчи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.