0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хановер 32-Во. Индустриски Шик Електричен Грејач На Камин со Подобрен Приказ На Дневникот И Далечински Управувач, Орев

Хановер 32-Во. Индустриски Шик Електричен Грејач На Камин со Подобрен Приказ На Дневникот И Далечински Управувач, Орев

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Дизајниран со квалитетни материјали за модерен стил кој се вклопува во секој затворен простор кој ќе трае уште многу години. Добијте реален ефект на пламен на вистински камин без целото одржување. БЕЗ ОДРЖУВАЊЕ : нема повеќе проблеми со вистински камин со Нашиот Електричен Камин во Хановер. Индустрискиот шик електричен грејач на камин му дава на вашиот дом убавина и чувство на современ камин без проблеми и одржување. Нашата модерна мантија од средината на векот има елегантни отворени полици и метални потпори обложени со прав за урбан дизајн што го нагласува вашиот декор за домаќинство. Топлина опфаќа 210 ФАСАДАТА. Можете да ги прилагодите двојните поставки за топлина и за заштеда на топлина и за заштеда на енергија со вклучениот далечински управувач. Вати : 800 (Ниско) / 1500 (Високо). МОЖЕ ДА се користи КАКО телевизор И АВ штанд за вашата удобност и погодност. Индустриски Шик камин камин и грејач вметнете со подобрен приказ на дневникот. Може да се ракува со или без топлина, и изберете од 5 различни опции ЗА БОЈА НА ПЛАМЕН. ПОСТАВКИ ЗА ТОПЛИНА И ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА : Уживајте во совршениот амбиент во секоја соба во текот на целата година! Двојни поставки за топлина за различни простории и сезони кои можат соодветно да се прилагодат и за заштеда на топлина и за заштеда на енергија со користење на далечински управувач или копчиња на вметнување. Уживајте во реалниот ефект на пламен без кавга и одржување на вистински камин. Брзо и лесно склопување. должина на кабелот за напојување. Пламенот може да функционира со или без топлина за целогодишна употреба. Мантил тежина капацитет до 110 фунти. Совршен додаток во вашата дневна соба, спална соба, подрум или дом. УСЛУГИ НА КЛИЕНТИТЕ : Хановер Услуги На Клиентите ТУКА Е ДА ПОМОГНЕМЕ! Ако ви требаат делови за замена, делови поради оштетување при транзит или имате какви било прашања, слободно контактирајте не и нашиот тим за услуги на клиентите ќе одговори во рок од 24 часа за да ви помогне.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.