0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Медисон Елинор Традиционален Тепих Во Потресена Област, Зелено Светло Сино, 8' 8 ' Плоштад

Медисон Елинор Традиционален Тепих Во Потресена Област, Зелено Светло Сино, 8' 8 ' Плоштад

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Достапно во повеќе големини. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Големина : 8' х 8' Плоштад. Заштедете Пари. Пакувањето и испораката на вашиот килим може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; назад-тркалање или обратно тркалање е најбрзиот и најлесниот начин за отстранување на наборите во тепихот во вашата област; дозволете доволно ти. Полипропиленски Куп. Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Подлогата содржи јута и латекс, подлога за тепих (се продава одделно) препорачана да помогне да се спречи менување и лизгање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.