0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хукер 2841-4хкр Заглавие За Издувни гасови Одговара избери: 1973-ШЕВРОЛЕТ Ц30, 1988-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400

Хукер 2841-4хкр Заглавие За Издувни гасови Одговара избери: 1973-ШЕВРОЛЕТ Ц30, 1988-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400

DEN 1803.04
Достапно е за нарачката

Од стоката

Хукер има комплетна линија на заглавија за размена на мотори, држачи за предна рамка и држачи за пренос за популарни размени на мотори. Достапно За мотори Со мали блок и големи блокови Шеви, Крајслер и форд. Заглавијата и држачите за размена на курви се дизајнирани да обезбедат точно вклопување кога се користат заедно. Заглавјата за размена на курви додаваат дополнителни коњски сили и вртежен момент што ги бара сериозниот ентузијаст. Заглавијата на курва се најдоброто единствено подобрување што можете да го направите.Подесени Цевки За Должина За Максимално Чистење На Издувните Гасови/Колектор За Транзиција Со Брзина За Намален Заден Притисок Свиткана Цевка За Мазен Проток На Издувни Гасови Најдобри Индустриски Завари за Издржлив Дизајнхдр; Машинската Прирабница CHEVY TRK PB (ТИТАНИУМ)Обезбедува Најдобар Хардвер За Фитал Вклучен Хукер За Заглавие на Издувните гасови 2841-4hkr Заглавие на Издувните гасови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.