0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Војна На Ѕвездите: Силата Се Буди-Стормтрупер Дете Полн Шлем

Војна На Ѕвездите: Силата Се Буди-Стормтрупер Дете Полн Шлем

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Вклучува : 2-парче шлем изгледот на негативност. Пред триесет години, галактичката Империја падна. Сега, Првиот Ред и неговите следбеници бараат да ја вратат моќта што некогаш беше изгубена. Стоејќи во држачот на масивен брод, чекајќи распоредување : редови и редови војници без израз, бластери на готовс и облечени во чист бел оклоп. Шлемовите На Стормтрупер на секоја од нивните глави покажуваат само затемнет поглед додека се подготвуваат за битка. Војна На Ѕвездите? повеќето иконски симболи. Серијата Војна На Ѕвездите е една од најпопуларните научно-фантастични филмски серии на сите времиња и направи тони работи во имиња на домаќинства. Милениумскиот Сокол е еден од најпознатите научно-фантастични вселенски бродови, лесните сабји се едни од најпознатите фантастични оружја, а Напаѓачите се едни од најпознатите измислени лоши момци. Дарт Вејдер?можеби е попрепознатлив, но таму?не негирајќи дека Шлемот Стормтрупер е апсолутна класика. Ова е официјално лиценциран производ Од Војна На Ѕвездите Донесете го вашето дете?Војна На Ѕвездите фандом на животот. Без разлика дали се?повторно веќе навивачите на оригиналниот Војна На Ѕвездите филмови И Клон Војни ТВ емисии, или ти?повторно само со цел да ги започнете Со Војна На Ѕвездите : Силата Се Буди, оваа официјална Кацига На Стормтрупер за деца е совршен начин да го ограничите костимот На Стормтрупер. Тоа?е дводелен, целосен шлем за лице, така што целосно го затвора носителот?главата и изгледа исто како вистинската работа. Дали ќе изберат да останат со темната страна или да го следат Фин?стапките на с е до нивната имагинација. Војна На Ѕвездите : Силата Се Буди-Стормтрупер Дете Полн Шлем.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.