0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Трка Спорт 1x9w Морски Трим Таб Светлина 80LM

Трка Спорт 1x9w Морски Трим Таб Светлина 80LM

DEN 415.04
Достапно е за нарачката

Од стоката

СИНГЛ 9 W LED СО супер-ефикасна оптика За проекција На Светлина, Достапна во 2 излезни бои (Сина 80lm и Бела 380lm), Површинска монтажа за брза, лесна инсталација., Целосно самостоен, целосно запечатен, целосно водоотпорен и целосно потопен,едноделен дизајн од Нерѓосувачки челик,во согласност со IP67,12-24 V DC,1 Година Гаранција Дополнителни Функции Вати : 9-Вати.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.