0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Многу Бела Стандардна Табла За Сечење Стакло Од Пудлица Голема

Многу Бела Стандардна Табла За Сечење Стакло Од Пудлица Голема

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Стакло Сечење Одбор Голем кој раса специфични пудлица уметнички дела. Оваа Даска За Сечење Стакло Голема е од колекцијата Богатства На Каролина Многу Кучиња. Голема Табла За Сечење Калено Стакло од Богатствата На Каролина шарената линија на кујнски производи е отпорна на топлина и треба да биде само за миење раце. Оваа даска за сечкање е светла и шарена. Оваа табла за сечење е изработена од калено стакло. Овие уникатни табли за сечење содржат уметнички дела од некои од вашите омилени уметници. Таблата е висока 15 инчи и долга 12 инчи. Тие ќе го разубават и заштитат вашиот шалтер. Тие се отпорни на топлина, не лизгачки стапала и практично нераскинливи! Аглите се заоблени за да помогнат во заштитата на таблата. Вклучени се браници за стапала за да се одржи даската за сечење на место додека се користи. Сечење одбори се печатени и . Оваа Табла за Сечење е од категоријата Производи На Кучиња На Каролин Богатства. Изработени од Калено Стакло Со Дизајн на задниот дел од таблата за сечење. Кујнската даска за сечење прави одлична табла за леб, даска за сирење или послужавник за месо. Совршен за свадбен подарок, подарок за загревање на куќата или подарок за речиси секого. Отпорен на топлина, отпорен на кршење, нелизгачки стапала и практично нераскинлив! Кујна контра декор. Изработени од калено текстурирано стакло. Декоративни табли за Сечење за кујнски шалтер. Кујна сечење одбор стакло сечење одбор со дизајн во целосна боја. Површина заштеда калено стакло сечкање одбор. Кујна контра уметност од страна на нашите уметници. Стакло контра заштитник. Подароци за пудлица, колекционерски предмети за Пудлица.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.