0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Screenpro Исчисти Заштитник На Екранот за Apple 4 4S

Screenpro Исчисти Заштитник На Екранот за Apple 4 4S

DEN 159.20
Достапно е за нарачката

Од стоката

Заштитникот За Јасен Екран На Screen Pro за apple 4/4 S е елегантен, издржлив и направен да одговара! Овој заштитник на екранот е само краток од плазма штит за футрола и заштита на вашата врска со светот. Screenpro Јасен Заштитник На Екранот за apple 4/4 S : Елегантен. Издржлив. Совршено се вклопува.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.