0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дирфоамс Женска Хана Шенил Плете Сабо Папучи

Дирфоамс Женска Хана Шенил Плете Сабо Папучи

DEN 256.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Комплетирајте Со нашиот потпис Без дизајни За Удобност На Пот и класични влошки од мемориска пена, нашите Драги пени плетени влечки за затнување се задолжителни за максимално искористување на заслужените паузи! Овие Женски Драги пени шенил сабо влечки, исто така, имаат внатрешни/надворешни ѓонови; тоа е совршен изговор да останете пријатни во движење! . ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ : Меките и удобни плетени горни делови од шенил, замрзнатата крзнена манжетна и фланелната обвивка сигурно ќе ве стоплат и ќе бидат здрави. . БЕЗ УДОБНОСТ на ПОТ : овие влечки имаат дишење, РЕГУЛИРАЊЕ на температурата DF Прилагодете ја технологијата, неопходна за одржување на суви стапала, никогаш испотени цел ден. . МЕМОРИ пена ПОДНОЖЈЕ : Екстра перница меморија пена подножјето ви држи удобно во текот на целиот ден. . ВНАТРЕШНА/НАДВОРЕШНА РАЗНОВРСНОСТ : со надворешен ѓон TPR, слободно земете ги овие влечки во затворени простории и надвор, шетајќи го кучето, фаќајќи ја поштата, извршувајќи задачи.. Хана Пантофли има грб. Уште подобро, ако се извалкаат-фрлете ги во миење! Машина за перење на студ, лежеше рамно за да се исуши. Мека шенила плетена горна со замрзната крзнена манжетна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.