0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Чудо Нација Момчиња Новороденче Такер Подигање

Чудо Нација Момчиња Новороденче Такер Подигање

DEN 207.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овие чудо нација чизмите со топла постава се задолжителни за гардеробата на вашето мало момче. Лесно се лизгаат и се повлекуваат. Поставата ќе ги загрее нозете и убаво ќе се спари со секоја облека. Тие имаат надворешен ѓон што не означува и амортизирано подножје. Ѓон што не означува што нема да остави гребнатини. Лесно се спарува со различни тимови. Топла постава што ќе му помогне да ги загрее нозете.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.