0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Без Сива Брза Фи Боја На Коса, Водоотпорни Корени Допир За Руса Коса

Без Сива Брза Фи Боја На Коса, Водоотпорни Корени Допир За Руса Коса

DEN 121.12
Достапно е за нарачката

Од стоката

Веднаш прикријте ги оние досадни сиви корени Без Сиво Брзо Поправање!Ниту Една Сива боја не ви овозможува да го продолжите времето помеѓу боите со пригодно стапче за допир на косата што брзо и лесно ги маскира сивите корени со тоа што ќе ја усогласи бојата на коренот со остатокот од вашата hair.No Сивиот Брз Лек доаѓа во елегантна цевка и е одличен за патување и носење со вас во движење. Заборавете на неуредниот спреј за покривање на коренот и прашокот за допир на коренот! Стапчето за апликација За брзо Поправање е слично на стапче за маскара и го лизга коректорот на коренот на вашата коса уредно и ефикасно. Покријте ги вашите сиви со доверба и леснотија Без помош На Сиво Брзо Поправање! Без Сива Боја За Брзо Поправање На Косата, Водоотпорната Формула За Допир На Сиви Корени за Русокоси Нијанси На Коса Веднаш ги крие сивите корени. Лесен за употреба 3-чешел апликатор лизга производ на косата за целосна покриеност ефект. Уредно се вклопува во вашата чанта или џеб за лесна употреба во движење. Водоотпорен и нема да излезе додека не шампонирате!. Дизајниран за сите русокоси нијанси на боја на коса. Одговарајте на бојата на косата во коренот! Достапно во 5 нијанси : Руса Боја На Коса Светло-Кафеава Боја На Коса Кафеава Боја На Коса Кафеаво-Црна Боја На Коса Црвена Боја На Коса.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.