0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Шимано РИБОЛОВ СЛ H HG Низок Профил Макари [SLXXT151HG]

Шимано РИБОЛОВ СЛ H HG Низок Профил Макари [SLXXT151HG]

DEN 799.20
Достапно е за нарачката

Од стоката

Чекор до следното ниво на достижно мамка со високи перформанси со SLX UT. Оваа ролна Шимано може да се пофали со компактно, силно Тело НА ХАГАН, издржливи месинг запчаници и сигурен Систем За Бесконечност НА Svs На Svs На Шимано. Телото НА ХАГАН. S3d Калем. Супер Слободен Калем. Свс Бесконечност Кочница Систем. Три Стапки На Пренос : 6.3 : 1, 7.2 : 1 (HG) и 8.2 : 1 (XG). Десни И Левораки Модели.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.