0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Калифорнија Чадор Пацифик Патека Пазар Навалување Пацифика Патио Чадор, Повеќе Бои

Калифорнија Чадор Пацифик Патека Пазар Навалување Пацифика Патио Чадор, Повеќе Бои

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Допир на безвременски стил од Калифорнискиот Чадор 7,5 стапки. Пацифик Патека Серија Алуминиум Патио Чадор Со Пацифика Ткаенина го зема вашиот двор од презентабилен до совршен. Дизајниран да обезбеди многу сенка без да го наруши поставувањето на вашиот двор, овој чадор има обоена со раствор, брза Пацифичка крошна што е направена за да се спротивстави на елементите, да донесе живописна боја на вашиот надворешен простор и да трае со години надворешна употреба. За крајна погодност, лесниот за употреба лифт за чудак овозможува непречено отворање и затворање. Одделно контролираната функција за притискање до навалување ви овозможува да го прилагодите аголот на чадорот за ефикасно да го заштитите сонцето додека го опфаќа небото. Изберете од достапните бои на крошна и опции за завршна обработка на столбови за да го прилагодите изгледот. Димензии : 90 дијамант. х 95.2 Ч во. Обезбедува 7,5 стапки. на сенка. Раствор-обоена ткаенина Од пацифика отпорна на временски услови. Издржлив алуминиумски столб со 1,5-инчи. дијам. Лесно чудак лифт и притисни копчето навалување карактеристики. 8 алуминиумски ребра за силна поддршка на крошна. Изберете од достапните бои во сенка и завршетоци на столбови. Класичен акцент во стилот на пазарот за вашиот двор. Идеален за станбена употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.