0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Тојо Гуми Прокси УЛ 305 45Р 118в Стартувај-Дупната Гума

Тојо Гуми Прокси УЛ 305 45Р 118в Стартувај-Дупната Гума

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Гумата Тојо Опен кантри е гума за сите сезони со совршена рамнотежа на удобност, одлично ракување со долги километри во градот и влечење на снег и нечистотија. Солидна гума на пат И надвор од патот, Р/Т На Отворената Земја им дава на возачите перформанси надвор од патот плус удобност на патот. Основана во 1966 Година, Toyo Tire U. S. A. Corp претставува иновација, квалитет, перформанси и одлична услуга што Toyo tires ја испорачува низ целиот свет повеќе од 70 години. Ние нудиме комплетен избор на премиум гуми за замена за речиси секоја марка и модел, вклучувајќи лесни камиони, Теренци, автомобили со високи перформанси и луксузни возила, како и комерцијални камиони. Многу од овие гуми се изградени овде во Соединетите држави во нашата најсовремена фабрика во Округот Бартоу, Џорџија. Зимски дизајн на шарите. Црн страничен ѕид. Три врв планински снегулка симбол значи дека оваа гума може да настапи во тешки снежни услови. Долготрајни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.