0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Викерман 29 Мока Сјај Лист Вештачки Божиќ Спреј. Вклучува спрејови по пакување

Викерман 29 Мока Сјај Лист Вештачки Божиќ Спреј. Вклучува спрејови по пакување

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Викерман 29" Мока Сјај Лист Вештачки Божиќ Спреј. Овој брилијантен спреј има зеленило со привлечни сјајни акценти што ќе го однесат вашиот проект за украсување на следното ниво. Овој прекрасен спреј е изработен од издржлива пластика и има хартиено завиткано жично стебло за лесно обликување. Вклучува 6 парчиња по пакување. Сјајот Нагласи. Хартија Завиткана Жица Стеблото. Вклучува 6 парчиња по пакување. Се препорачува За Внатрешна Употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.