0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Квекер Џвакање Овошен Забава Гранола Барови, Неверојатни Јаболко, 0. Оз, Брои Кутија

Квекер Џвакање Овошен Забава Гранола Барови, Неверојатни Јаболко, 0. Оз, Брои Кутија

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ќе бидете херој на вашето домаќинство кога вашите деца Ќе најдат Квекер Џвакање во оставата, чајната кујна! Со 100% цели зрна и други вкусни состојки можете да се чувствувате добро кога ќе им дадете на вашите деца гранола бар што ќе им се допадне. Сите класични вкусови на Џвакање се направени со 100% цели зрна и други вкусни состојки, како вистински чоколадни чипови и суво грозје, и без вештачки вкусови или додадени бои. Вклучува 6 (0,84 мл) Шипки Овошна Забавна Гранола, Во Неверојатен вкус на Јаболко. За секој спакуван ручек, патување на терен, полувреме и пауза за ужина, Квекерот Џваки ве покри!. Дајте им на вашите деца гранола барот што го сакаат со 100% цели зрна и други вкусни состојки Направени со 9g Цели Зрна. Печат На Советот На Целиот Жито.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.