0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Чекор По Чекор Курс За Пијано: Чекор По Чекор Курс За Пијано, Книга

Чекор По Чекор Курс За Пијано: Чекор По Чекор Курс За Пијано, Книга

DEN 159.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

(Вилис). Овој курс по пијано му дава можност на студентот да ја доживее радоста од свирењето додека ги учи зачетоците на музиката по логичен редослед, со постепен и постојан напредок, претставувајќи предизвик кон зголемување на пијанистичкиот објект. Чекор По Чекор Пијано Курс-Книга 3.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.